Availability:
In Stock
Product Code:
342
99.90
Ex Tax: ₺84.66
Henüz Yorum Yok Write a review

 

Temporary saç tebeşiri ile istediğiniz renkleri tek olarak kullanabilmektesiniz.. Tebeşirler büyük olduğundan dolayı kolay bitmez ve yüksek kalitededir.

Temporary Saç Tebeşiri Hızlı,basit,kalıcı boya kullanmadan,spreylerle saçınıza zarar vermeden saç renginizi değiştirerek arzu ettiğiniz renge haiz olmak ister misiniz.? Saç Tebeşirleri ile saçlarınız hiçbir zarar görmeden üstelik şampuan ile yıkandığı taktirde sizleri uğraştırmadan çıkabilme özelliğine sahiptir. Saç Tebeşirleri sizleri beklentinizin çok üzerinde bir edinim içine sokacaktır. Color Bug saç tebeşiri şu sıralar saç dünyasında karşımıza çıkan en heyecan verici ve keyifli styling ürünü. Saç boyamak ve boyamamak arasında her daim kararsız kalan hassas bünyelerin yahut platin tellerin arasına bir gecelik pembe, turuncu, lila ve neon yeşili gibi anti-doğal renkler eklemek isteyenlerin dikkat kesilmesi gereken bu ürün Deneyin,keşfedin ve çevrenizdeki tüm bakışları üzerinize toplayın.! İstediğiniz saç rengine saçınız zarar görmeden kavuşun.!

Temporary saç tebeşiri ile istediğiniz renkleri tek olarak kullanabilmektesiniz.
Tebeşirler büyük olduğundan dolayı rahat bitmez ve yüksek kalitededir. Kuaföre gerek kalmadan saçınızı boyama çılgınlığında bulunmak isterseniz tam sizlik bir ürün olan Magic Hair Saç Tebeşiri beklentilerinizin üzerinde bir edinim sunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaş

Write a review